-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2024-07-16-008565-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).
Торги не відбулися
281 305.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 406.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 406.53 UAH
Номер:
c6f425325ef84b878ad75c683f0a835f
Внутрішній номер закупівлі:
22083732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-16-008565-a
Замовник:
Сосницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412656
-
Адреса:
16100, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Сосниця, вул. Грушевського, будинок 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Мовчаненко +380950069448 matvienko1953@gmail.com http://sosnitsa-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
281 305.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.07.2024 17:59 - 22.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2024 17:59 - 25.07.2024 00:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 305.20 «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь