-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Оголошено тендер
281 305.20
UAH
Номер:
065b0dd03a634beeb06b81eb378ad953
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-16-010259-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сосницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412656
-
Адреса:
16100, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Сосниця, вул. Грушевського, будинок 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Сосницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412656
-
Адреса:
16100, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Сосниця, вул. Грушевського, будинок 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
281 305.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.07.2024 17:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області"
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума281 305.20 UAH