-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ПРУ №13918 (протирадіаційного укриття) хірургічного корпусу (літера Л) Комунального підприємства «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Верхньодніпровськ, вул.Європейська, буд. 16а
Тендер Prozorro UA-2024-07-15-008034-a
Торги відмінено
10 295 244.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 51 476.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 51 476.22 UAH
Період уточнення:
15.07.2024 16:05 - 27.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим