-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ПРУ №13918 (протирадіаційного укриття) хірургічного корпусу (літера Л) Комунального підприємства «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Верхньодніпровськ, вул.Європейська, буд. 16а
Тендер Prozorro UA-2024-07-15-008034-a
Торги відмінено
10 295 244.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 51 476.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 51 476.22 UAH
Номер:
b103d467a5b24ba8bcb75cc38eabf97e
Внутрішній номер закупівлі:
22073422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-15-008034-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Європейська, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Конюхова +380565878909 verhcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 295 244.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2024 16:05 - 27.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2024 16:05 - 30.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
14896e06cbe44548b7b3d570d6cf9f3f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: в плані невірно визначено вартість закупівлі. Так як у Замовника відсутня технічна можливість внесення змін до плану закупівлі, з якого формується оголошення, зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Період оскарження:
16.07.2024 16:10 - 27.07.2024 00:00
Дата опублікування:
16.07.2024 16:10
Дата виконання:
27.07.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴10 295 244.00 Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ПРУ №13918 (протирадіаційного укриття) хірургічного корпусу (літера Л) Комунального підприємства «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Верхньодніпровськ, вул.Європейська, буд. 16а