-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ПРУ №13918 (протирадіаційного укриття) хірургічного корпусу (літера Л) Комунального підприємства «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Верхньодніпровськ, вул.Європейська, буд. 16а
Оголошено тендер
10 295 244.00
UAH
Номер:
ffc20d67462c496e87d356b95098002d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-15-009809-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Європейська, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Європейська, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 295 244.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ПРУ №13918 (протирадіаційного укриття) хірургічного корпусу (літера Л) Комунального підприємства «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Верхньодніпровськ, вул.Європейська, буд. 16а
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.07.2024 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума10 295 244.00 UAH