-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання автобусу спеціалізованого шкільного
Тендер Prozorro UA-2024-07-03-004593-a
Завершена
3 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 750.00 UAH
Період уточнення:
03.07.2024 12:51 - 08.07.2024 00:00
Відповідь надана
Звернення
Номер:
5f590403246f4c459f259e20ecaaf72c
Дата опублікування:
04.07.2024 12:51
Опис:
Наше підприємство планує взяти участь у процедурі відкритих торгів на закупівлю автобуса спеціалізованого шкільного (ДК 021:2015: 34120000-4 — Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб).
Проте, замовником в тендерній документації встановлено дискримінаційні вимоги, що не дозволяють нашій організації подати тендерну пропозицію, а саме обмеження визначені поза межами ДСТУ 7013:2009.
3 цього приводу Антимонопольний комітет України надав рекомендації від 01.06.2021 № 16-pк «Про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» (далі – Рекомендації АМКУ) у яких зазначив, що встановлення вимог до шкільного автобуса, не передбачених ДСТУ 7013:2009, є дискримінаційною умовою для учасників торгів у тендерній документації Замовників, що унеможливлює доступ до закупівлі усіх охочих дилерів/ дистриб’юторів шкільних автобусів.
Так, в інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (Додаток 2 тендерної документації), Замовником, зокрема, визначено:
«Технічні та якісні характеристики товару:
4. Робочий об’єм – не менше 5000см3.
5. Гальмова система – дискового типу, гідравлічна, з підсилювачем».
Відповідно до вимог Порядку затвердження конструкції транспортних засобів та ведення реєстру сертифікатів типу, затверджених Наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 №521, конструкція колісного транспортного засобу повинна бути затверджена у встановленому законом порядку, що підтверджується сертифікатом типу колісного транспортного засобу. Якщо транспортний засіб, представлений на затвердження, відповідає вимогам, встановленим чинним законодавством, то даний тип транспортного засобу вважається офіційно затвердженим.
Наголошуємо, що єдиним критерієм відповідності шкільного автобуса встановленим нормам та стандартам є відповідність його державному стандарту – ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів. Технічні вимоги», який затверджений Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 27 квітня 2009 року №168. Саме цей стандарт на законодавчому рівні встановлює всі необхідні технічні параметри, які необхідні для шкільного автобуса, тобто визначає ті характеристики, що впливають на властивості шкільного автобуса, на його призначення та можливість використовувати за своїм цільовим призначенням.
Шкільний автобус, що пройшов сертифікацію сертифікаційного органу, повністю відповідає всім вимогам законодавства, встановленим нормам і стандартам. Параметри, які не описані в сертифікаті, не впливають на якість, безпеку та цільове призначення такого автобусу.
Відповідність шкільного автобуса, який ми плануємо запропонувати відповідає всім обов’язковим в Україні нормативним документам підтверджена сертифікатом типу колісного транспортного засобу.
Отже, шкільні автобуси, з пропозицією яких ми маємо намір приймати участь у цих відкритих торгах, відповідають ДСТУ 7013:2009.
ДСТУ 7013:2009 не містить вимог, передбачених п.4-5 Технічних та якісних характеристик товару, передбачених додатком 2 до тендерної документації. Зазначений стандарт визначає всі технічні параметри для шкільного автобусу. Єдиним критерієм відповідності автобусу встановленому стандарту є наявність сертифікату типу та виданому на його основі сертифікату відповідності.
Але встановлені Замовником технічні вимоги не узгоджуються з вимогами ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів. Технічні вимоги», що є дискримінаційним по відношенню до суб’єктів господарювання, у тому числі Запитувача.
На підставі вищезазначеного, просимо внести зміни в тендерну документацію, усунувши дискримінаційні умови тендерної документації. Зокрема, прибрати з умов технічного завдання п.п.4-5 Технічних та якісних характеристик товару, передбачених додатком 2 до тендерної документації, а саме:
«4. Робочий об’єм – не менше 5000см3.
5. Гальмова система – дискового типу, гідравлічна, з підсилювачем».
У разі незадоволення цього звернення залишаємо за собою право звернутися до Антимонопольного комітету України
Відповідь:
Доброго дня! Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
04.07.2024 14:53
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
109ec2d1da9645ca98c40d70d0dcab40
Дата опублікування:
03.07.2024 14:45
Опис:
Шановний замовник!
В тендерній документації встановлено дискримінаційні вимоги, що не дозволяють подати тендерну пропозицію, а саме обмеження визначені поза межами ДСТУ 7013:2009.
3 цього приводу Антимонопольний комітет України надав рекомендації від 01.06.2021 № 16-pк «Про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» (далі – Рекомендації АМКУ) у яких зазначив, що встановлення вимог до шкільного автобуса, не передбачених ДСТУ 7013:2009, є дискримінаційною умовою для учасників торгів у тендерній документації Замовників, що унеможливлює доступ до закупівлі усіх охочих дилерів/ дистриб’юторів шкільних автобусів.
Так, в технічному завданні щодо предмету закупівлі, що визначає інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (Додаток-2 тендерної документації), Замовником, зокрема, визначено:
«4. Робочий об’єм – не менше 5000см3.».
«5. Гальмова система – дискового типу, гідравлічна, з підсилювачем».
Відповідно до вимог Порядку затвердження конструкції транспортних засобів та ведення реєстру сертифікатів типу, затверджених Наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 №521, конструкція колісного транспортного засобу повинна бути затверджена у встановленому законом порядку, що підтверджується сертифікатом типу колісного транспортного засобу. Якщо транспортний засіб, представлений на затвердження, відповідає вимогам, встановленим чинним законодавством, то даний тип транспортного засобу вважається офіційно затвердженим.
Наголошуємо, що єдиним критерієм відповідності шкільного автобуса встановленим нормам та стандартам є відповідність його державному стандарту – ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів. Технічні вимоги», який затверджений Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 27 квітня 2009 року №168. Саме цей стандарт на законодавчому рівні встановлює всі необхідні технічні параметри, які необхідні для шкільного автобуса, тобто визначає ті характеристики, що впливають на властивості шкільного автобуса, на його призначення та можливість використовувати за своїм цільовим призначенням.
Шкільний автобус, що пройшов сертифікацію сертифікаційного органу, повністю відповідає всім вимогам законодавства, встановленим нормам і стандартам.
Відповідність шкільного автобуса , який ми маємо намір запропонувати у цих відкритих торгах, відповідає всім обов’язковим в Україні нормативним документам та підтверджена сертифікатом типу колісного транспортного засобу .
Отже, шкільний автобус, який ми пропонуємо, відповідає ДСТУ 7013:2009.
ДСТУ 7013:2009 не містить жодних вимог щодо об’єму двигуна та гальмівної системи. Зазначений стандарт визначає всі технічні параметри для шкільного автобусу. Єдиним критерієм відповідності автобусу встановленому стандарту є наявність сертифікату типу та виданому на його основі сертифікату відповідності.
Але встановлені Замовником технічні вимоги до предмета закупівлі щодо Робочого об’єму – не менше 5000см3 та Гальмової системи – дискового типу, гідравлічна, з підсилювачем не узгоджуються з вимогами ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів. Технічні вимоги», що є дискримінаційним по відношенню до суб’єктів господарювання.
Закупівля повинна полягати у створенні конкуренції серед великої кількості учасників та усувати орієнтацію Замовника на певного учасника. Таким чином, вищезазначені вимоги значно обмежують коло учасників та знижують шанси на економію бюджетних коштів заради певного учасника, що свідчить про відсутність у Замовника законних підстав на дані вимоги.
Згідно з частиною першою статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» здійснюються за такими принципами, зокрема, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Згідно з частиною четвертою статті 5 Закону замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, зокрема, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Дії Замовника в частині встановлення у тендерній документації наведених вище вимог порушують вимоги статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, яким передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Скаржника, пов’язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінація учасників та рівне ставлення до них.
Враховуючи зазначене, просимо внести зміни до тендерної документації в частині вище наведених дискримінаційних умов та вимог, а саме видалити п.4. Робочий об’єм – не менше 5000см3 та 5. Гальмова система – дискового типу, гідравлічна, з підсилювачем». із Додатку 2 тендерної документації.
У разі невиконання даної вимоги залишаємо за собою право оскаржувати дії Замовника в Антимонопольному комітеті України.
Відповідь:
Доброго дня!Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
04.07.2024 14:50