• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання автобусу спеціалізованого шкільного

Оголошено тендер

3 550 000.00 UAH
Номер: ccdaf934d9af4591b4faf1e64cdece64
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-03-005500-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 3 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання автобусу спеціалізованого шкільного
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.07.2024 11:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 550 000.00 UAH