-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання автобусу спеціалізованого шкільного
Тендер Prozorro UA-2024-07-03-004593-a
Завершена
3 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 750.00 UAH
Номер:
d0b495246dc34f918fa65294568f96c6
Внутрішній номер закупівлі:
21983651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-03-004593-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21174187
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, м. Люботин, вул. Шевченка, 132
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія Водяницька +380577412078 vodyanitska_27@ukr.net https://lmiskvo.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.07.2024 12:51 - 08.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2024 12:51 - 11.07.2024 10:00
Період кваліфікації:
11.07.2024 10:00 - 17.07.2024 12:19
Період завантаження договору:
23.07.2024 00:00 - 02.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 550 000.00 Придбання автобусу спеціалізованого шкільного