-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ОД-24Т 571 ВО: Підсилювач диспетчерський Код ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Тендер Prozorro UA-2024-06-25-007712-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Торги не відбулися
225 160.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.80 UAH
Період уточнення:
25.06.2024 14:50 - 21.07.2024 00:00
Відповідь надана
Предмет закупівлі виробництва країни-агресора
Номер:
f623e4ebfb0141d188ce0ec0f64f8f2f
Дата опублікування:
10.07.2024 13:43
Опис:
Шановний замовнику! Ви вкотре оголошуєте закупівлю на обладнання "Підсилювач диспетчерський УД-3М", яке виробляється компанією "Стальенерго" з м. Бєлгород, рф. Аналогічне обладнання "Абонентський термінал конференц-зв’язку АТКЗ-Н2" виробляється вітчизняним розробником і виробником телекомунікаційного обладнання ТОВ "Ніка", м. Вінниця. Дане обладнання вже багато років успішно експлуатується АТ "Українська залізниця". Просимо привести закупівлю до вимог чинного законодавства, яке забороняє закуповувати товари походженням з рф.
Відповідь:
Ваше звернення розглянуто.
Технічні характеристики на закупівлю ОД-24Т 571 ВО: Підсилювач диспетчерський Код ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці розроблені фахівцями АТ «Укрзалізниця» та відповідають вимогам чинного законодавства.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
12.07.2024 14:23