-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ОД-24Т 571 ВО: Підсилювач диспетчерський Код ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Оголошено тендер
270 192.00
UAH
Номер:
393162c4b80e45bdbec43aaa94ec00d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-25-003620-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
270 192.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ОД-24Т 571 ВО: Підсилювач диспетчерський Код ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Примітки:
Протокол УОС № 510 від 25.06.2024 Зміни №23
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Дата опублікування:
25.06.2024 10:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума270 192.00 UAH