-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ОД-24Т 571 ВО: Підсилювач диспетчерський Код ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Тендер Prozorro UA-2024-06-25-007712-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Торги не відбулися
225 160.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.80 UAH
Номер:
092177d7d1364adb8dcc5c93925d16d4
Внутрішній номер закупівлі:
21924314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-25-007712-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сурдуленко Наталя Валеріївна 380487272761 ntvm5@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 160.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2024 14:50 - 21.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2024 14:50 - 24.07.2024 16:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 160.00 Підсилювач диспетчерський