-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбуки, планшети та принтери)
Тендер Prozorro UA-2024-06-25-004057-a
Завершена
832 273.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 161.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 161.37 UAH
Період уточнення:
25.06.2024 11:40 - 30.06.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо вартості ноутбука
Номер:
93aa768656cb4d219666a5d5b81abb51
Дата опублікування:
27.06.2024 16:39
Опис:
Шановний Замовник! В додатку 2 вказазано обмеження вартості ноутбука не більше 27000 грн. з ПДВ чи без ПДВ. Але в таку цінову категорію потрапляють ноутбуки на процесорах Core i5. Ноутбуки, що відповідають вимогам ТД коштують від 28000 грн.: https://ek.ua/ua/ek-list.php?katalog_=298&search_=12650h&order_=price
Ви впевнені, що в документації не має помилки? Бо є невідповідність очікуваної вартості ноутбука реальному ціновому діапазону згідно технічних характеристик.
Просимо перевірити тендерну документацію. Дякуємо!
Відповідь:
Шановний Учасник повідомляю Вас, що в додатку 2 дійсно вказазано обмеження придбання по вартості ноутбука - не більше 27000 грн. з ПДВ. Однак, коли виходили на тендер то знайшли трьох поставщиків Ноутбуків Acer Aspire 5 A515-57-75TE (NX.KN4EU.003) Steel Gray" по ціні - 26999,00 грн. (Код товару на Розетці: 393263574).
Дякуємо за запитання
Дата відповіді:
27.06.2024 17:17