-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбуки, планшети та принтери)
Тендер Prozorro UA-2024-06-25-004057-a
Завершена
832 273.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 161.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 161.37 UAH
Номер:
a8ae84295a464606be0504f8102b94b7
Внутрішній номер закупівлі:
21920632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-25-004057-a
Замовник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клованич Володимир Іванович +380312691343 vo-ka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
832 273.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2024 11:40 - 30.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2024 11:40 - 03.07.2024 11:00
Період кваліфікації:
03.07.2024 11:00 - 03.07.2024 18:52
Період завантаження договору:
09.07.2024 00:00 - 19.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴832 273.00 Комп’ютерна техніка (ноутбуки, планшети та принтери)