• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерна техніка (ноутбуки, планшети та принтери)

Оголошено тендер

832 273.00 UAH
Номер: da38f49b1d8740499dad2c74c35a5979
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-24-013259-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління СБУ в Закарпатській області
Замовник: Управління СБУ в Закарпатській області
Очікувана вартість: 832 273.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерна техніка (ноутбуки, планшети та принтери)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 24.06.2024 19:12
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютерна техніка (ноутбуки, планшети та принтери)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 45 штука
Період постачання до 20.08.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума832 273.00 UAH