• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Данила Галицького, 7 в м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області (коригування)

Завершена

51 378 754.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 256 893.77 UAH
Період уточнення: 20.06.2024 16:43 - 02.07.2024 00:00
Відповідь надана

Технічне завдання

Номер: b6c6d5712d934d76b0a43ad1c43d4806
Дата опублікування: 28.06.2024 09:41
Опис: Шановний Замовнику! У звʼязку з тим що по ТЗ яке вказано у закупівлі практично не можливо сформувати кошторис, через те що не вказані які саме потрібні матеріали і обладнання, просимо Вас надати кошторис або дефектний акт з більш точною інформацією.
Відповідь: Добрий день! Відповідно до п. 5.1. «Настанови з визначення вартості будівництва», для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проектну документацію. Для можливості розрахунку ціни пропозиції учасником, замовником буде внесено зміни до тендерної документації та додано відомість ресурсів. Надання замовником дефектного акту для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі, передбачено лише для окремих видів капітальних ремонтів.
Дата відповіді: 28.06.2024 14:13