• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Данила Галицького, 7 в м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області (коригування)

Завершена

51 378 754.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 256 893.77 UAH
Номер: 6f2027d66a4949beb6e2bffa2b74705b
Внутрішній номер закупівлі: 21892171
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-20-010775-a   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Бутенко Ольга Анатоліївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 51 378 754.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.06.2024 16:43 - 02.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.06.2024 16:43 - 05.07.2024 00:00
Аукціон: 05.07.2024 13:33 - 05.07.2024 14:02
Період кваліфікації: 05.07.2024 14:02 - 09.07.2024 14:54
Період завантаження договору: 15.07.2024 00:00 - 25.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴51 378 754.00 Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Данила Галицького, 7 в м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області (коригування)