-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Данила Галицького, 7 в м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області (коригування)
Оголошено тендер
51 378 754.00
UAH
Номер:
a327357d8bc64753aa75957ea84373d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-20-000332-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
51 378 754.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Данила Галицького, 7 в м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області (коригування)
Примітки:
ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29000, 26293548, орган державної влади
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
20.06.2024 08:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума50 392 595.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція з місцевого бюджету
Сума986 158.80 UAH