-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт системи вентиляції в приміщенні харчоблоку КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
Тендер Prozorro UA-2024-06-20-008734-a
Торги не відбулися
123 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
Період уточнення:
20.06.2024 15:18 - 25.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим