-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт системи вентиляції в приміщенні харчоблоку КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
Оголошено тендер
123 000.00
UAH
Номер:
f777d83b23614b16bf710504d121de7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-20-011402-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, Глухів, ВУЛИЦЯ ІНСТИТУТСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, Глухів, ВУЛИЦЯ ІНСТИТУТСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
123 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт системи вентиляції в приміщенні харчоблоку
КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування:
20.06.2024 15:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт системи вентиляції в приміщенні харчоблоку
КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума123 000.00 UAH