• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт системи вентиляції в приміщенні харчоблоку КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради

Торги не відбулися

123 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
Номер: 5db4514e1de6485d9f397c59ded28f7a
Внутрішній номер закупівлі: 21890106
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-20-008734-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ткаченко Ольга 380667973228 gcrl.ekonom@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 123 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.06.2024 15:18 - 25.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.06.2024 15:18 - 28.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴123 000.00 Поточний ремонт системи вентиляції в приміщенні харчоблоку КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради