-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт найпростішого укриття Колодянського ліцею за адресою: вул. Центральна, будинок 49-А, село Колодянка, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2024-06-12-008682-a
Торги не відбулися
520 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 601.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 601.30 UAH
Період уточнення:
12.06.2024 14:57 - 18.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим