-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт найпростішого укриття Колодянського ліцею за адресою: вул. Центральна, будинок 49-А, село Колодянка, Звягельський район, Житомирська область
Оголошено тендер
520 260.00
UAH
Номер:
5d9328abf89f49e0ad6422837d285488
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-12-010737-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
520 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт найпростішого укриття Колодянського ліцею за адресою: вул. Центральна, будинок 49-А, село Колодянка, Звягельський район, Житомирська область
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.06.2024 14:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт найпростішого укриття Колодянського ліцею за адресою: вул. Центральна, будинок 49-А, село Колодянка, Звягельський район, Житомирська область
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума520 260.00 UAH