-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт найпростішого укриття Колодянського ліцею за адресою: вул. Центральна, будинок 49-А, село Колодянка, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2024-06-12-008682-a
Торги не відбулися
520 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 601.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 601.30 UAH
Номер:
a83caf7d5a51499a974a3fc284c94069
Внутрішній номер закупівлі:
21814561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-12-008682-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
520 260.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2024 14:57 - 18.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2024 14:57 - 21.06.2024 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴520 260.00 Поточний ремонт найпростішого укриття Колодянського ліцею за адресою: вул. Центральна, будинок 49-А, село Колодянка, Звягельський район, Житомирська область