-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту сходового маршу у будівлі гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу
Тендер Prozorro UA-2024-06-10-002611-a
Завершена
380 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.50 UAH
Період уточнення:
10.06.2024 10:38 - 15.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим