• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з поточного ремонту сходового маршу у будівлі гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу

Оголошено тендер

380 100.00 UAH
Номер: d532b1229585419688355eb9cd5fc4b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-10-002603-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Миколаївський політехнічний фаховий коледж
Замовник: Миколаївський політехнічний фаховий коледж
Очікувана вартість: 380 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з поточного ремонту сходового маршу у будівлі гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.06.2024 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з поточного ремонту сходового маршу у будівлі гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума380 100.00 UAH