-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту сходового маршу у будівлі гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу
Тендер Prozorro UA-2024-06-10-002611-a
Завершена
380 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.50 UAH
Номер:
fe67e5e543c34cfe9cd53f2c2e497798
Внутрішній номер закупівлі:
21782186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-10-002611-a
Замовник:
Миколаївський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915954
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Нікольська, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артамонов Сергій Якович +380512379338 lupaschenko92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
380 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2024 10:38 - 15.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2024 10:38 - 18.06.2024 10:43
Період кваліфікації:
18.06.2024 10:47 - 21.06.2024 10:41
Період завантаження договору:
27.06.2024 00:00 - 07.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 100.00 Послуга з поточного ремонту сходового маршу у будівлі гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу