-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Кості Гордієнка, буд. 1, під’їзди №№ 2, 3, 4, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2024-06-05-006924-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Період уточнення:
05.06.2024 13:44 - 10.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим