-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Кості Гордієнка, буд. 1, під’їзди №№ 2, 3, 4, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2024-06-05-006924-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
f8af1bc5db844d26979e0cd99a441633
Внутрішній номер закупівлі:
21748620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-05-006924-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2024 13:44 - 10.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2024 13:44 - 13.06.2024 01:01
Період кваліфікації:
13.06.2024 01:04 - 18.06.2024 14:46
Період завантаження договору:
24.06.2024 00:00 - 04.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Кості Гордієнка, буд. 1, під’їзди №№ 2, 3, 4, м. Дніпро