• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Кості Гордієнка, буд. 1, під’їзди №№ 2, 3, 4, м. Дніпро

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 7b5d263cbe744ef08c551221da3c0ac3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-05-008843-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Кості Гордієнка, буд. 1, під’їзди №№ 2, 3, 4, м. Дніпро
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.06.2024 13:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH