-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісні крісла та стільці
Тендер Prozorro UA-2024-06-04-009983-a
Завершена
155 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 550.00 UAH
Період уточнення:
04.06.2024 16:05 - 09.06.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо підтвердження інформації про відповідність вимогам
Номер:
6dcf7bbf5456482fba649056ee66c596
Дата опублікування:
05.06.2024 16:06
Опис:
Шановний замовник. У Додатку 3, пункті 2.1 є вимога щодо надання Інформаційної довідки, яка має містити інформацію про виконання договору протягом останніх 2 (двох) років. Чи можно надавати інформацію про виконані договори за 2024 рік?
Відповідь:
Доброго дня! Інформацію про виконані договори за 2024 рік подавати можна.
Дата відповіді:
05.06.2024 17:01
Відповідь надана
Щодо терміну передачи товару Покупцю
Номер:
11be3f1e15e64a6caff14cffcc08a1b9
Дата опублікування:
05.06.2024 12:14
Опис:
Шановний Замовник! Просимо Вас внести зміни в пункт 3.1. проекту Договору шляхом викладення його в наступній редакції: «Передача Товару Продавцем та приймання його Покупцем здійснюється за місцезнаходженням Покупця за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ – протягом 20 (двадцяти ) робочих днів з моменту підписання цього Договору. Звертаємо вашу увагу на той факт, що для виготовлення кількості Товару та його передача Покупцю, яка передбачена тендерною документацією, строк у 10 (десять) робочих днів з моменту підписання цього Договору є занадто коротким, виконання поставки в такий скорочений строк є неможливою. Станом на день складання цього Зауваження триває повномасштабне вторгнення військ російської федерації на території суверенної України. Вторгнення супроводжується постійними, неконтрольованими ракетними обстрілами промисловості, критичної інфраструктури та цивільних об'єктів. Постачальник не має ані морального, ані законного права не призупиняти роботи на виробництві під час повітряної тривоги. Немаловажним аспектом є те, що станом на день складання цього зауваження в Україні триває загальна мобілізація, більша частина працівників на виробництві Постачальника є саме чоловіками, а тому велика кількість працівників була мобілізована до лав Збройних сил України для захисту суверенітету нашої держави від агресії з боку РФ. Беручи до уваги вищезазначене, а саме процес виробництва товару у надскладних умова, загальну мобілізацію, необхідність маркування, пакування відповідного товару та доставки його до місця поставки, яке визначено в Договорі існує беззаперечна та обґрунтована необхідність внести зміни в пункт 3.1. проекту Договору шляхом викладення його в запропонованій редакції.
Відповідь:
Доброго дня! Тендерна документація та додатки до неї сформовані Замовником відповідно до вимог статтей 22, 41 Закону та пунктом 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для Замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) з урахуванням Цивільного і Господарсько кодексів України.
Ми, як Замовник, наділені правом встановлювати вимоги, які є найбільш прийнятними для функціонування нашої Установи та у своїй роботі керуємося принципами економічної вигоди і територіальної зручності, тому при складанні проєкту Договору, а саме в п.п 3.1. п.3 «Передача Товару Продавцем та приймання його Покупцем здійснюється за місцезнаходженням Покупця за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ – протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту підписання цього Договору» керувалися нагальною потребою в Товарі, у зв’язку із збільшенням в установі працівників за результатами переводу з окупованих російської федерацією територій.
Також вважаємо, що 10 робочих днів (це 14 календарних днів) є достатнім для продажу 50 офісних крісел та 20 офісних стільців.
Враховуючи що умови проєкту Договору не суперечать принципам розумності, добросовісності, не створюють дисбалансу договірних прав і обов’язків, Замовник не вбачає об'єктивних обставин для внесення відповідних змін до тендерної документації щодо продовження (збільшення) строку передачі товару.
Дата відповіді:
05.06.2024 17:06