-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні крісла та стільці
Оголошено тендер
155 000.00
UAH
Номер:
47b0de58cb2a4d7f8d8a1fe984659de6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-04-012662-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04085, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Контактна особа:
Глазун Світлана Василівна 080442722887 mtz@hsc.gov.ua
-
Адреса:
04085, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісні крісла та стільці
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.06.2024 15:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума155 000.00 UAH