• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісні крісла та стільці

Завершена

155 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 550.00 UAH
Номер: ecfd55fe5ee24647905ca039200f9cba
Внутрішній номер закупівлі: 21739307
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-04-009983-a   
Замовник: Головний сервісний центр МВС
Контактна особа: Глазун Світлана Василівна 080442722887 mtz@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 155 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2024 16:05 - 09.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2024 16:05 - 12.06.2024 10:00
Аукціон: 13.06.2024 13:56 - 13.06.2024 14:31
Період кваліфікації: 13.06.2024 14:31 - 17.06.2024 12:15
Період завантаження договору: 23.06.2024 00:00 - 03.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴155 000.00 Офісні крісла та стільці