-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-05-11-002482-a
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Завершена
2 395 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 47 900.00 UAH
мін. крок: 2% або 47 900.00 UAH
Період уточнення:
11.05.2018 18:48 - 19.05.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим