-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-05-11-002482-a
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Завершена
2 395 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 47 900.00 UAH
мін. крок: 2% або 47 900.00 UAH
Період оскарження:
11.05.2018 18:48 - 25.05.2018 00:00
Скарга
Розгляд припинено
Скарга на рішення Замовника
Номер:
a6aab2458419409ea5854e8a5b95f3ed
Ідентифікатор запиту:
UA-2018-05-11-002482-a.a1
Назва:
Скарга на рішення Замовника
Скарга:
Замовником порушено вимоги п.4,ч.1, ст 30 Закону про закупівлі: "Тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації"
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга 14.06.2018 13:51
- Платіжне доручення.pdf 14.06.2018 13:51
- відкликання скарги 19.06.2018 10:20
- Рішення від 18.06.2018 № 5860 + лист Замовнику.pdf 18.06.2018 20:02
- Рішення від 04.07.2018 № 6555.pdf 04.07.2018 21:35
Дата прийняття скарги до розгляду:
14.06.2018 13:51
Опис причини скасування:
Керуючись ст. 18 ЗУ "Про публічні закупівлі" ТОВ "НПО НТ Будшляхмаш" відзиває скаргу
Дата прийняття рішення про припинення розгляду скарги:
19.06.2018 10:23
Дата прийняття рішення про припинення розгляду скарги:
04.07.2018 21:35