-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-05-11-002482-a
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Завершена
2 395 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 47 900.00 UAH
мін. крок: 2% або 47 900.00 UAH
Номер:
c09a36f6aeff4791a318490d09ae01bf
Внутрішній номер закупівлі:
2173693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-11-002482-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОЛАГА КОМУНСЕРВІС" НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39028730
-
Адреса:
63202, Україна, Харківська обл., смт. Нова Водолага, Нововодолазький район, ВУЛИЦЯ ДОНЦЯ ГРИГОРІЯ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стасюк Ірина +380574042018 KP_NV@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 395 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
47 900.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
45 000.00 UAH
Період уточнення:
11.05.2018 18:48 - 19.05.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2018 18:48 - 29.05.2018 00:00
Аукціон:
29.05.2018 12:53 - 29.05.2018 13:20
Період кваліфікації:
29.05.2018 13:20 - 05.06.2018 11:00
Період завантаження договору:
29.05.2018 13:20 - 18.06.2018 13:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина дорожня комбінована МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом) на базі самоскида МАЗ (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 01.07.2018
Місце постачання
63202, Україна, Харківська обл., смт. Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАЗ-УКРАЇНА"
Оскарження: 29.05.2018 13:20 - 16.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32376626
-
Контактна особа:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАЗ-УКРАЇНА" 093-727-4056 tender@avm.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02660, м.Київ, ВУЛ. КОЛЕКТОРНА, будинок 42-А
Оскарження: 29.05.2018 13:20 - 16.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 378 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 378 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2018 11:00
Документи
44
Скарги
1
ТОВ Укравтозапчастина
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Бичкова Наталія Юріївна +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, Київ, вул. 1-го Травня, 1а
Початкова пропозиція
2 382 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 382 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ НПО НТ Будшляхмаш
×
-
Код ЄДРПОУ:
34049688
-
Контактна особа:
Ратошнюк Віктор Васильович +380674066967 sava20000@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул Констянтинівська буд 1/2
Початкова пропозиція
2 390 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c8df0b0c8bb47e899cd6ad0dd50f51c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-11-002482-a-b1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАЗ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32376626
-
Контактна особа:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАЗ-УКРАЇНА" 093-727-4056 tender@avm.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02660, м.Київ, ВУЛ. КОЛЕКТОРНА, будинок 42-А
Номер договору:
3
Сума договору:
2 378 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
11.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний