-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Тендер Prozorro UA-2024-06-04-003893-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
215 209.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 152.10 UAH
мін. крок: 1% або 2 152.10 UAH
Період уточнення:
04.06.2024 11:29 - 09.06.2024 00:00
Відповідь надана
інструмент без калібрування
Номер:
392eae00ac494d9face2c81c82a63ab0
Дата опублікування:
05.06.2024 09:41
Опис:
Добрий день! В підтверджуючих документах сказано, що треба додати документи, що підтверджують калібрування інструменту. Чи можна Вам пропонувати Добрий день! В підтверджуючих документах сказано, що треба додати документи, що підтверджують калібрування інструменту. Чи можна Вам пропонувати інструмент без калібрування ? ?
Відповідь:
На підтвердження відповідності запропонованого учасником товару у складі тендерної пропозиції надається:
- паспорт та/або інструкція /керівництво з експлуатації – на засоби вимірювальної техніки.
При цьому в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
07.06.2024 13:38