-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Тендер Prozorro UA-2024-06-04-003893-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
215 209.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 152.10 UAH
мін. крок: 1% або 2 152.10 UAH
Номер:
8ff8106b57cd42c18b8099960317674f
Внутрішній номер закупівлі:
21733218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-04-003893-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ситниченко Наталія Борисівна 380442801536 ndehtiarenko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 209.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2024 11:29 - 09.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2024 11:29 - 12.06.2024 16:00
Аукціон:
13.06.2024 15:20 - 13.06.2024 15:43
Період кваліфікації:
13.06.2024 15:43 - 20.06.2024 11:07
Період завантаження договору:
26.06.2024 00:00 - 06.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 209.60 ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)