• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)

Оголошено тендер

215 209.60 UAH
Номер: ec77c69f6df146fa95aa81d053924df9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-04-003057-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 215 209.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней
Дата опублікування: 04.06.2024 10:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума215 209.60 UAH