-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Безпілотні літальні апарати FPV (Класифікація за ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Тендер Prozorro UA-2024-05-21-012853-a
Торги не відбулися
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
21.05.2024 19:05 - 26.05.2024 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
0f3d5ef3dbe344e581d74dfa54c7efcc
Дата опублікування:
22.05.2024 11:25
Опис:
В технічних характеристиках вказано наявність тепловізійної камери ( опціонально)- просимо надати роз'яснення цього формулювання, так як це суттєво впливає на вартість дрону
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Відповідно до п. 3 ст. 22 Закону України "Про публічні закупівлі" (надалі - Закон), тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Відтак, Замовником було прийнято рішення викласти інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі «Безпілотні літальні апарати FPV» (Класифікація за ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном) у Додатку 2 до тендерної документації, зокрема у пункті 1 «Детальний опис предмета закупівлі» Додатку 2 до тендерної документації зазначити інформацію про тактико-технічні або інші характеристики Безпілотного літального апарата FPV «Колос 8» або еквівалента. Вищезазначена інформація складена у відповідності до запитів військових формувань (з міркувань безпеки інформація про найменування та місцезнаходження такого структурного підрозділу не розголошується, так як розголошення такої інформації під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку).
Згідно таблиці «Тактико-технічні або інші характеристики: Безпілотний літальний апарат FPV «Колос 8» або еквівалент» значення показника для характеристики «Наявність тепловізійної камери» - «Так (опціонально)». В даному випадку формулювання «опціонально» означає, що наявність тепловізійної камери залежить від комплектації, складу замовлення чи додаткових опцій щодо нього. У пункті 1 наступної таблиці «Необхідна комплектація комплексу» викладена інформація про склад Комплексу безпілотного авіаційного “Колос 8” або еквівалента у кількості 10 штук. Ознайомившись із нею Учасник може переконатися, що тепловізійна камера НЕ ВХОДИТЬ у склад цього комплексу. У пункті 2 даної таблиці викладено інформацію про склад Комплексу безпілотного авіаційного “Колос 8” у кількості 10 штук, згідно якої наявність тепловізійної камери НЕОБХІДНА. Іншими словами, наявність тепловізійної камери передбачається лише у тих безпілотних авіаційних комплексах, де вказано її наявність у складі у таблиці «Необхідна комплектація комплексу». Дане роз’яснення стосується також таблиці «Тактико-технічні або інші характеристики: Безпілотний літальний апарат FPV «Колос 10» або еквівалент», зокрема таких характеристик як «Наявність тепловізійної камери» та «Наявність сервоприводу та системи скиду БК». Таким чином, при обрахунку суми Тендерної пропозиції Учасник повинен брати до уваги необхідну комплектацію комплексу і визначати вартість згідно складу комплексу.
Дата відповіді:
24.05.2024 15:42