-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Безпілотні літальні апарати FPV (Класифікація за ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Тендер Prozorro UA-2024-05-21-012853-a
Торги не відбулися
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
8c11d8e088864983a7cd32d909f95c9a
Внутрішній номер закупівлі:
21619639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-21-012853-a
Замовник:
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04373057
-
Адреса:
81555, Україна, Львівська область, Великий Любінь, вул. Львівська, 74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Качур Марія-Ярина Орестівна +380987256117 lubin_velyky@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2024 19:05 - 26.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2024 19:05 - 29.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Безпілотні літальні апарати FPV (Класифікація за ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)