-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотні літальні апарати FPV (Класифікація за ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
ff841a63825c4bab8636480d8a0ff4fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-21-016295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04373057
-
Адреса:
81555, Україна, Львівська область, Великий Любінь, вул. Львівська, 74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04373057
-
Адреса:
81555, Україна, Львівська область, Великий Любінь, вул. Львівська, 74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Безпілотні літальні апарати FPV (Класифікація за ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.05.2024 18:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплекс безпілотний авіаційний “Колос 8” або еквівалент у складі: - безпілотного літального апарату FPV квадрокоптерного типу «Колос 8» TBS чи еквівалент; - акумулятора 6S2P 8400 mAh
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.06.2024
Комплекс безпілотний авіаційний “Колос 8” у складі: - безпілотного літального апарату FPV квадрокоптерного типу «Колос 8Т» TBS (з тепловізійною камерою) чи еквівалент; - акумулятора 6S2P 8400 mAh
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.06.2024
Комплекс безпілотний авіаційний “Колос 10” або еквівалент у складі: - безпілотного літального апарату FPV квадрокоптерного типу «Колос 10» ELRS чи еквівалент; - акумулятора 6S3P 12600 mAh
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.06.2024
Комплекс безпілотний авіаційний “Колос 10” у складі: - безпілотного літального апарату FPV квадрокоптерного типу «Колос 10 ТБ» ELRS (тепловізійна камера та система скиду) чи еквівалент; - акумулятора 6S3P 12600 mAh
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.06.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH