-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2024-05-21-010361-a
кошти виділено рішенням сесії № 7 від 15.02.2024 року
Завершена
738 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
Період уточнення:
21.05.2024 15:59 - 27.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим