-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Оголошено тендер
738 000.00
UAH
Номер:
e7e2090debd84762a214ed39166fb82b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-21-012931-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375286
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, с. Шевченкове, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375286
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, с. Шевченкове, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
738 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Примітки:
Виділення коштів для закупівлі даної послуги зазначено у рішенні сесії № 7 від 15.02.2024 року
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудування
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
21.05.2024 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума738 000.00 UAH