-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2024-05-21-010361-a
кошти виділено рішенням сесії № 7 від 15.02.2024 року
Завершена
738 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
Номер:
4d9bcbadcbd547c39a407b6c6c163e5c
Внутрішній номер закупівлі:
21617196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-21-010361-a
Замовник:
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375286
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, с. Шевченкове, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Величко +380971880950 shevchenkootg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
738 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2024 15:59 - 27.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2024 15:59 - 30.05.2024 10:00
Аукціон:
31.05.2024 14:19 - 31.05.2024 14:42
Період кваліфікації:
31.05.2024 14:42 - 11.06.2024 13:30
Період завантаження договору:
17.06.2024 00:00 - 27.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴738 000.00 Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області