-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Послуги з Поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: просп. Івана Мазепи, буд. 36, під’їзди №№ 1 та 2, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2024-05-17-005823-a
Завершена
235 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
Період уточнення:
17.05.2024 12:39 - 22.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим