-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45420000-7 Послуги з Поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: просп. Івана Мазепи, буд. 36, під’їзди №№ 1 та 2, м. Дніпро
Оголошено тендер
235 000.00
UAH
Номер:
178cf3b8da6144f29a58d15b4bdffa76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-17-007064-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45420000-7 Послуги з Поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: просп. Івана Мазепи, буд. 36, під’їзди №№ 1 та 2, м. Дніпро
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.05.2024 12:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума235 000.00 UAH