• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

45420000-7 Послуги з Поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: просп. Івана Мазепи, буд. 36, під’їзди №№ 1 та 2, м. Дніпро

Завершена

235 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
Номер: 74febc4e648a4e11b19c9a0d84573b0a
Внутрішній номер закупівлі: 21587671
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-17-005823-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 235 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.05.2024 12:39 - 22.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.05.2024 12:39 - 25.05.2024 01:01
Період кваліфікації: 25.05.2024 01:02 - 27.05.2024 14:38
Період завантаження договору: 02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴235 000.00 45420000-7 Послуги з Поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: просп. Івана Мазепи, буд. 36, під’їзди №№ 1 та 2, м. Дніпро