-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрої пожежної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2024-05-17-002896-a
Завершена
160 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 600.55 UAH
мін. крок: 1% або 1 600.55 UAH
Період уточнення:
17.05.2024 10:42 - 24.05.2024 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
0d7e62b221264c86af6569cb5aac8870
Дата опублікування:
17.05.2024 16:04
Опис:
Добрий день! У Додатоку № 3 до тендерної документації Технічні характеристики (порівняльна таблиця) є розбіжності з характеристиками, які вказані в паспорті виробників, а саме:
позиція 6 Сповіщувач пожежний тепловий максимальний СП103-2А2 (ЕХ) в паспорті виробника відсутня інформація про Тип підключення: 2-х дротове. Просимо внести зміни в документацію.
Відповідь:
Шановний Учаснику! До тендерної документації буде внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
20.05.2024 10:21