-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрої пожежної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2024-05-17-002896-a
Завершена
160 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 600.55 UAH
мін. крок: 1% або 1 600.55 UAH
Номер:
92fd02a1813e45adbbb5af8fe9565410
Внутрішній номер закупівлі:
21584743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-17-002896-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Северіна Людмила Іванівна 380997400870 severina@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 055.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.05.2024 10:42 - 24.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2024 10:42 - 27.05.2024 10:00
Період кваліфікації:
27.05.2024 10:02 - 30.05.2024 09:57
Період завантаження договору:
05.06.2024 00:00 - 15.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 055.00 Пристрої пожежної сигналізації