• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пристрої пожежної сигналізації

Оголошено тендер

160 055.00 UAH
Номер: e37a3e2aedb84bae99cba15732bd8761
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-17-002169-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Очікувана вартість: 160 055.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пристрої пожежної сигналізації
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації
Дата опублікування: 17.05.2024 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума160 055.00 UAH